Home  >> #8 USPTA Jr Circuit Blackhawk CC  >> Entrants Grand Prix Circuits

#8 USPTA Jr Circuit Blackhawk CC
Entrants by division
Boys' 10 Singles     Draw
Name Start time Gender City
 1.  Anandkumar,Guhan May 18 2019 10:00AM M Castro Valley,CA
 2.  Fernandes,Daniel May 18 2019 8:00AM M Danville,CA
 3.  Ford,William J May 18 2019 10:00AM M Alamo,CA
 4.  Lamba,Yuvraj May 17 2019 6:00PM M Danville 94506,CA
 5.  Lui,Evan May 17 2019 6:00PM M Castro Valley,CA
 6.  Mann,Jacob A May 18 2019 10:00AM M Alamo,CA
 7.  Peng,Sean May 17 2019 6:00PM M Danville,CA
 8.  Sathyanand,Advaith May 18 2019 10:00AM M Castro Valley,CA
 9.  Silveira,Henry May 17 2019 6:00PM M Orinda,CA
 10.  Zhang,Matthew May 18 2019 8:00AM M Danville,CA
Boys' 12 Singles     Draw
Name Start time Gender City
 1.  Anderson,William May 17 2019 6:00PM M Mahopac,NY
 2.  Angel,Nicolas May 18 2019 8:00AM M Alamo,CA
 3.  Basegmez,Evren May 18 2019 8:00AM M Lafayette,CA
 4.  Camacho,Abraham May 17 2019 6:00PM M Danville,CA
 5.  Choi,Dylan E May 17 2019 6:00PM M Danville,CA
 6.  Choi,Matthew May 17 2019 6:00PM M Danville,CA
 7.  Demartini,Nicholas G May 18 2019 8:00AM M Danville,CA
 8.  Dong,Ethan May 17 2019 6:00PM M Danville,CA
 9.  Goldstein,Brandon May 17 2019 6:00PM M Danville,CA
 10.  Gormley,Tommy A May 18 2019 8:00AM M Danville,CA
 11.  Hawkins,Zachary May 18 2019 8:00AM M Alamo,CA
 12.  Huang,Ken May 17 2019 6:00PM M Danville,CA
 13.  Kumar,Archit May 17 2019 6:00PM M Pleasanton,CA
 14.  Ledezma,Diego May 18 2019 8:00AM M Moraga,CA
 15.  Melvani,Rishal May 18 2019 8:00AM M Danville,CA
 16.  Richtenburg,Charles B May 17 2019 6:00PM M Orinda,CA
 17.  Robb,Nicholas May 17 2019 6:00PM M Oakland,CA
 18.  Roberts,Aidan   M Danville,CA
 19.  Roberts,Ethan May 18 2019 8:00AM M Danville,CA
 20.  Sawhney,Rupin May 17 2019 6:00PM M Danville,CA
 21.  Uzelac,Alain May 18 2019 8:00AM M Larkspur,CA
 22.  Wang,Joshua May 17 2019 6:00PM M Danville,CA
 23.  Yavichev,Peter May 18 2019 8:00AM M Blackhawk,CA
Boys' 14 Singles     Draw
Name Start time Gender City
 1.  Ball,Jake May 17 2019 6:00PM M Danville,CA
 2.  Brightbill,Luke May 17 2019 6:00PM M Walnut Creek,CA
 3.  Campbell,Will May 17 2019 6:00PM M Danville,CA
 4.  Gingrich,Hans C May 18 2019 8:00AM M Alamo,GA
 5.  Johannesson,Marcus May 17 2019 6:00PM M Danville,CA
 6.  Koster,Darius X May 17 2019 6:00PM M Concord,CA
 7.  Mirasole,Vincent May 18 2019 8:00AM M Danville,CA
 8.  Mosher,Jon Marc May 17 2019 6:00PM M Orinda,CA
 9.  Nagesetty,Sachin May 18 2019 8:00AM M San Ramon,CA
 10.  Roberts,Aidan May 18 2019 8:00AM M Danville,CA
 11.  Roberts,Ethan   M Danville,CA
 12.  Roth,Lance A May 18 2019 8:00AM M Danville,CA
 13.  Seifart,Lucas May 17 2019 6:00PM M Martinez,CA
 14.  Snyder,Zachary May 17 2019 6:00PM M Lafayette,CA
 15.  Stokes,Will May 17 2019 6:00PM M Orinda,CA
 16.  Tabidze,Luca G May 17 2019 6:00PM M Danville,CA
 17.  Weiss,Ethan May 18 2019 8:00AM M Danville,CA
Girls' 10 Singles     Draw
Name Start time Gender City
 1.  Cerejo,Bella May 18 2019 8:00AM F Danville,CA
 2.  Chan,Caitlin C May 24 2019 6:00PM F Orinda,CA
 3.  Coburn,Quinn A May 18 2019 8:00AM F Orinda,CA
 4.  Meeks,Dylan M May 25 2019 10:00AM F Moraga,CA
 5.  Skjorshammer,Skye May 25 2019 10:00AM F Orinda,CA
Girls' 12 Singles     Draw
Name Start time Gender City
 1.  Adansi,Amira May 17 2019 6:00PM F Danville,CA
 2.  Adansi,Asha May 17 2019 6:00PM F Danville,CA
 3.  Chang,Allison May 24 2019 6:00PM F San Ramon,CA
 4.  Eadara,Srujana May 17 2019 6:00PM F Danville,CA
 5.  Gallaway,Olivia May 17 2019 6:00PM F Lafayette,CA
 6.  Poon,Tyla May 17 2019 6:00PM F Danville,CA
 7.  Premazzi Schnoor,Esther Catharina May 17 2019 6:00PM F Danville,CA
 8.  Silveira,Maddie May 25 2019 8:00AM F Orinda,CA
 9.  Tancreto,Elise May 25 2019 8:00AM F Diablo,CA
 10.  Yuen,Sydney May 24 2019 6:00PM F Pleasanton,CA
 11.  Zimmerman,Zoe May 24 2019 6:00PM F Orinda,CA
Girls' 14 Singles     Draw
Name Start time Gender City
 1.  Basegmez,Dilara May 24 2019 6:00PM F Lafayette,CA
 2.  Bracco,Mia May 24 2019 6:00PM F Alamo,CA
 3.  Harris,Olivia R May 17 2019 6:00PM F Orinda,CA
 4.  Hermanson,Emma May 17 2019 6:00PM F Martinez,CA
 5.  Kamath,Sachika May 24 2019 6:00PM F San Ramon,CA
 6.  Kang,Chloe May 18 2019 8:00AM F Alamo,CA
 7.  Kiaie,Elizabeth G May 17 2019 6:00PM F Danville,CA
 8.  Michiels,Kristin May 18 2019 8:00AM F Danville,CA
 9.  Modena,Lauren May 18 2019 8:00AM F Danville,CA
 10.  Reeder,Amanda N May 18 2019 8:00AM F Danville,CA
 11.  Rhee,Alison May 17 2019 6:00PM F Orinda,Ca
 12.  Schulz,Devon May 24 2019 6:00PM F Alamo,CA
Girls' 16 Singles     Draw
Name Start time Gender City
 1.  Lusherovich,Abigail May 17 2019 6:00PM F Walnut Creek,CA
 2.  Schulz,Taylor May 24 2019 6:00PM F Alamo,CA
 3.  Woolard,Sofia May 17 2019 6:00PM F Danville,CA
Total Active Entrants: 81
Total Inactive Entrants: 0

Have a software question?

League questions should be directed to your league.

510-748-7373 | flex@norcal.usta.com